krakowski clubbing z dj'em
3 czerwca 2024 Autor Alfred Pasiak 0

DJ w krakowskich klubach muzycznych

W okolicach Rynku Głównego w Krakowie jest wiele klubów, podobnie jest w innych miastach. Jedne z nich są bardziej popularne i oblegane nawet w dni powszednie, a w niektórych z nich jest tylko przeciąg i DJ. DJ, który jest kiepski, a przez niego klub jest opustoszały. Jaki powinien być dobry, przyciągający tłumy DJ?

 

Przede wszystkim powinien puszczać takie kawałki, które są najpopularniejsze, te które królują na szczycie list przebojów, te przy których tłumy bawią się najlepiej. Ale to nie wszystko. Te kawałki powinny być dobrze zmiksowane, a przejścia pomiędzy jedną a drugą piosenką niemal nie widoczne i nie słyszalne. Puszczane numery przez DJ’a w klubie muszą być z każdej półki muzycznej pop, r&b, rap, techno, czy coraz bardziej popularne disco polo, a na pewno jedna z najpopularniejszych piosenek disco polo, czyli oczywiście utwór Weekend „Ona tańczy dla mnie”.

 

Jednak puszczana muzyka przez DJ to nie wszystko. Ważna jest także sylwetka samego DJ, to w co jest ubrany, jak jest ubrany, młody czy stary, przystojny czy brzydki. Wiadomo, młody, przystojny, dobrze ubrany DJ, puszczający dobre kawałki to cechy dobrego DJ’a.

 

Dobra muzyka, która jest dobrze zmiksowana, DJ, który umie podążyć za tłumem i z modą, dostosowuje się do rytmu klubowiczów to gwarantowany sukces na świetną i niezapomnianą zabawę do białego rana. Coraz częściej szukamy Dj’a na własne imprezy okolicznościowe, jak na przykład urodziny czy wesele. W sieci aż roi się od ofert mniej lub bardziej profesjonalnych DJ’ów w Krakowie. Bardzo dobry DJ, jeśli chodzi o Kraków to DjBarti.pl, którego serdecznie Wam polecam.